dzisiaj: 2638, wczoraj: 12002

Karnety na rundę wiosenną

• autor: redakcja, 2011-03-01 06:36

MLKS Unia Janikowo informuje, że rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów wstępu na mecze drużyny o mistrzostwo III ligi (grupa kujawsko-pomorsko-wielkopolska) w rundzie wiosennej sezonu piłkarskiego 2010/11 rozgrywane w Janikowie, na Stadionie Miejskim. Cena karnetu 60 złoty.

Do zakupu karnetów zapraszamy wszystkich kibiców naszego zespołu. Jak co roku, prowadzić będziemy sprzedaż karnetów dla indywidualnych nabywców, jak również poprzez zakłady pracy. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem Klubu (telefon: 052-351-44-43 lub 052-35-31-213 lub zgłaszanie chęci nabycia karnetu w swoim zakładzie pracy.

Jak wszyscy doskonale wiemy, MLKS Unia Janikowo boryka się ze sporymi problemami finansowymi, który w znacznym stopniu utrudniają funkcjonowanie Klubu. Każda forma wsparcia jest dla nas ważna i bardzo pomocna w przetrwaniu tego trudnego okresu. Zakup karnetu, to nie tylko sposób nabycia wejściówki na mecze Unii Janikowo, ale również swego rodzaju sponsoring. Zebrane ze sprzedaży środki przeznaczone zostaną na organizację meczów piłkarskich (pokrycie kosztów ochrony i obsługi medycznej, zapłatę delegacji sędziowskich) oraz funkcjonowanie drużyny. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których ważne jest dobro MLKS Unia Janikowo do włączenia się w tą formę wspierania Klubu.