Sparingi w Janikowie

• autor: redakcja, 2011-03-02 20:42

W najbliższy weekend z pewnością nudzić się nie będą janikowscy kibice. Na boisku przy Gimnazjum w Janikowie odbędą się trzy sparingi drużyn MLKS Unia Janikowo.

W sobotę o godzinie 13:00 trzecioligowa Unia Janikowo na wyżej wymienionym boisku podejmie Victorię Września. Będzie to pierwszy tegoroczny mecz, który biało-niebiscy rozegrają w Janikowie.

Kibiców, którzy będą obecni na meczu Unii z Victorią Września uprasza się o zajęcie miejsca na trybunie starego stadionu, a nie jak miało to miejsce w latach ubiegłych na terenie boiska przy Gimnazjum w Janikowie. Prosimy o wyrozumiałość.

W zespole Unii nie zobaczymy testowanego dotąd Arkadiusza Kaniewskiego, ponieważ zdecydował się on grać w Gople Kruszwica. Oprócz niego w naszych barwach zabraknie sprawdzanego napastnika, który zagrał w sparingu z Sokołem Kleczew. Możliwe, że w ich miejsce przyjadą kolejni piłkarze kandydujący do gry w Unii.

Po meczu drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Mazurkiewicza na gimnazjalnym boisku zagrają juniorzy Unii z rówieśnikami z Pogoni Mogilno (ok. godz. 15:15).

Natomiast w niedzielę o godzinie 11:00 z trampkarzami Unii zmierzą się młodzi zawodnicy Kujawianki Strzelno.

SPARINGI W JANIKOWIE W NAJBLIŻSZY WEEKEND - boisko przy Gimnazjum:
sobota - 13:00 - Unia Janikowo - Victoria Września
sobota - 15:15 - Juniorzy Unii - Pogoń Mogilno