dzisiaj: 2639, wczoraj: 12002

Sparingpartner: Victoria Września

• autor: redakcja, 2011-03-04 06:32

Podopieczni trenera Tomasza Mazurkiewicza jutro rozegrają kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. Przeciwnikiem Unii będzie występująca w czwartej lidze Victoria Września. Początek meczu o godzinie 13:00 w Janikowie na boisku przy gimnazjum.

Aby przeczytać całą zapowiedź kliknij na "więcej".

Miejski Klub Sportowy Victoria Września
Data założenia: 11 kwietnia 1931
Barwy: biało-zielone
Sukcesy:
- Najwyższy poziom ligowy - stara III liga
- Puchar Polski Wielkopolski ZPN - 2000/2001, 2003/2004

Grającym trenerem Victorii jest były piłkarz Unii - Waldemar Przysiuda, który za kadencji szkoleniowca Czesława Jakołcewicza był wyróżniającym się zawodnikiem naszego klubu. Wówczas zdobył dziesięć bramek w spotkaniach ligowych.

Drużyna Przysiudy gra w czwartej lidze wielkopolskiej, w grupie południowej. Po rundzie jesiennej zawodnicy Victorii zajmują trzecie miejsce w tabeli z 29. punktami na koncie. Biało-zieloni wygrali osiem spotkań, pięć zremisowali i trzy przegrali. Jeżeli chodzi o bilans bramkowy to prezentuje się on w sposób następujący: 33-19. Najlepszym strzelcem wielkopolskiego zespołu jest Maciej Lisiecki, który strzelił jedenaście goli. W kadrze Victorii jest też były grający trener bramkarzy Unii - Marcin Staszak.