dzisiaj: 2950, wczoraj: 12002

Sparing z Victorią Września

• autor: redakcja, 2011-03-05 10:58

Informujemy, że zaplanowany na dzisiaj sparing z Victorią Września o godzinie 13:00 prawdopodobnie zostanie rozegrany na boisku bocznym Stadionu Miejskiego przy ulicy Głównej 40 (za halą widowiskowo-sportową). Pierwotnie mecz miał się odbyć na boisku przy Gimnazjum w Janikowie.

Ostateczną decyzję podejmą trenerzy obydwóch drużyn, ponieważ trzeba zminimalizować ryzyko ewentualnych kontuzji. Z tego powodu szkoleniowcy sprawdzą nawierzchnię obydwóch boisk i zdecydują gdzie odbędzie się mecz.

Kibiców prosimy o wyrozumiałość. W przypadku, gdy przed meczem nie będzie zawodników na boisku przy Gimnazjum zapraszamy wszystkich na Stadion Miejski na boisko boczne, które znajduje się za halą widowiskowo-sportową.