dzisiaj: 11424, wczoraj: 13014
ogółem: 28 992 083

Remis juniorów w drugim sparingu

• autor: redakcja, 2011-03-05 18:34

Juniorzy Unii Janikowo rozegrali dzisiaj kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny był młodzieżowy zespół Pogoni Mogilno, który na co dzień występuje w juniorskiej lidze okręgowej. Biało-niebiescy jak przystało na piłkarzy grających w lidze wojewódzkiej w pewnym momencie meczu prowadzili już 5:1. Mimo tego rezultatu spotkanie to zakończyło się niespodziewanym remisem 5:5!

UNIA JANIKOWO - POGOŃ MOGILNO 5:5 (3:1)

Bramki:
Dariusz Swojnóg (17', 62'), Przemysław Kędziora (27', 39'), Łukasz Chomik (59') oraz goście w następujących minutach: 45' - rzut karny, 69' - rzut wolny, 79', 82', 87'.

UNIA: Woźniak - Łodożyński, R. Kosicki, Stanek, Czechanowski - Swojnóg, K. Kosicki, Kaczmarek, Chomik - P. Kędziora, Kruszka.

W drugiej połowie na boisku pojawili się także rezerwowi: Kasprzak, Stawicki, Zub.