Zawsze miło wspominam Unię

• autor: redakcja, 2011-03-07 05:27

W sobotę Unia w ramach sparingu podejmowała czwartoligową Victorię Września. Grającym trenerem tego wielkopolskiego klubu jest były piłkarz biało-niebieskich - Waldemar Przysiuda. W meczu, w którym padł remis 2:2 zawodnik ten nie mógł zagrać z powodu osłabienia pochorobowego. Poprosiliśmy go więc o krótką wypowiedź:

- Witam! Bardzo się cieszyłem jadąc do Janikowa na mecz kontrolny. Zawsze miło wspominam Unię, były to dla mnie dobre czasy. Dzisiaj jest wiele zmian, nowa trybuna robi wrażenie. Drużyna, którą stworzył trener Mazurkiewicz ma szansę w tym sezonie się utrzymać, czego naprawdę życzę. Pozdrawiam kibiców, nigdy złego słowa od nich nie usłyszałem.

Waldemar Przysiuda grał w Unii w sezonie 2005/2006, po którym nasz zespół awansował na zaplecze ekstraklasy. Do naszego klubu przyszedł z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W biało-niebieskich barwach w rozgrywkach dawnej trzeciej ligi zdobył dziesięć bramek. Grał jako napastnik, choć czasami wystawiany był jako ofensywny pomocnik. Występował z numerem "7" na koszulce.

My ze swojej strony także pozdrawiamy Waldemara i życzymy pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów na boisku jak i na ławce trenerskiej.