Sparingpartner: Unia Wapno

• autor: redakcja, 2011-03-11 10:43

Przed nami ostatni sparing Unii tegorocznej zimy. Tym razem rywalem biało-niebieskich będzie imienniczka z Wapna. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, tj. 12. marca 2011 roku o godzinie 12:00 na głównym boisku Stadionu Miejskiego przy ulicy Głównej 40 w Janikowie lub na bocznej płycie boiska, która znajduje się za halą widowiskowo-sportową.

Aby przeczytać całą zapowiedź kliknij na "więcej".

Ludowy Klub Sportowy Unia Wapno
Rok założenia: 1920
Barwy: czarno-zielono-żółte

Unia Wapno obecnie zajmuje 11. miejsce w piątej lidze w grupie Piła. Po rundzie jesiennej zgromadziła siedemnaście punktów (cztery wygrane, pięć remisów i siedem porażek). Piłkarze z Wapna strzelili 22. bramki, a stracili o sześć więcej. Jeszcze jesienią grającym trenerem Unii Wapno był były piłkarz naszej drużyny - Wojciech Grabarski. Obecnie jest on kierownikiem obiektu sportowego w Wapnie.