Urodziny Pawła Klimka

• autor: redakcja, 2011-03-12 09:22

Dzisiaj swoje 28. urodziny obchodzi Paweł Klimek. Zawodnik Unii urodził się 12. marca 1983 roku w Bydgoszczy. Ma 190 centymetrów wzrostu i waży 89 kilogramów. Jest napastnikiem. Grał w takich klubach jak: Zawisza Bydgoszcz, Chemik/Zawisza Bydgoszcz, z którego wrócił do Zawiszy oraz Tur Turek, AS Lamia (Grecja), Victoria Koronowo i ponownie w Chemiku. Sezon 2009/2010 spędził w Cuiavii Inowrocław. Od lata 2010 roku jest piłkarzem naszego klubu. W biało-niebieskich barwach rozegrał piętnaście spotkań ligowych, w których spędził na boisku 1275 minut i strzelił pięć bramek. Najlepszy strzelec Unii zaliczył też dwie asysty oraz ujrzał dwie żółte kartki. Ponadto wystąpił w dwóch meczach Pucharu Polski na szczeblu okręgu, gdzie zagrał 65 minut, zdobył jednego gola i jedną asystę. Zagrał też cały mecz w ogólnopolskim Pucharze Polski przeciwko Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Ma numer "20" na koszulce.

Pawłowi z okazji urodzin życzymy wszelkiej pomyślności z życiu prywatnym, a także wielu sukcesów w barwach Unii.