Zbliża się runda wiosenna

• autor: redakcja, 2011-03-15 22:26

Na podstawie przepisów Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych wejście na mecze rozgrywane przez MLKS Unia Janikowo na Stadionie Miejskim odbywać się będzie tylko i wyłącznie po okazaniu dowodu tożsamości, czyli dokładnie tak samo jak w rundzie jesiennej obecnego sezonu.

Ponadto, nadal obowiązuje wprowadzony obowiązek wpuszczania kibiców na konkretne miejsce na trybunach (sektor – rząd – krzesło). Obowiązek ten dotyczy również osób, które uprawnione są do wolnego wstępu na mecze (dzieci oraz kobiety). Dlatego też, zwracamy się z prośbą do posiadaczy karnetów (prosimy o przyniesienie karnetu) o przybycie do sekretariatu Klubu, w celu wyboru miejsca na stadionie. Im więcej kibiców załatwi te formalności na kilka dni przed meczem, tym kolejki przed kasą w dniu spotkania piłkarskiego będą krótsze, a wpuszczanie fanów na stadion będzie się odbywało płynnie i bez przeszkód.

Warto dodać, że wszyscy kibice mieli wybrane już swoje miejsca na trybunie na rundę jesienną, ale wraz z jej końcem przestały one obowiązywać i na nową rundę, czyli wiosnę miejsca należy ustalić ponownie.

Informujemy też, że kasa biletowa, dla tych, którzy będą chcieli nabyć bilet w dniu meczu będzie czynna dwie godziny przed spotkaniem z Chemikiem Bydgoszcz, czyli od godziny 10:00.