Juniorzy starsi przed rundą wiosenną

• autor: redaktor25, 2011-03-19 00:00

W najbliższą niedzielę po raz pierwszy w rundzie wiosennej na boisko wybiegną janikowscy juniorzy. Pierwszym przeciwnikiem Unii będzie BKS Bydgoszcz. Mecz zostanie rozegrany na boisku przy Gimnazjum w Janikowie. Początek o godzinie 11:00.

Aby przeczytać całość kliknij na "więcej".

Kadra drużyny trenera Dariusza Semenowicza jest mniejsza o kilka nazwisk niż ta, którą dysponował szkoleniowiec Jacek Łukomski.
Już po kilku jesiennych kolejkach z zespołu juniorów odszedł Norbert Karpiński, gdyż ukończył on kurs sędziowski. Oprócz niego na wiosnę w Unii nie zagrają: Mateusz Kaczmarek I (zostanie zawodnikiem Błyskawicy Broniewice), Hubert Pochylski, Kamil Bilak, Daniel Kędziora i Hubert Krupiński. Ponadto do Piasta Kołodziejewo odszedł Piotr Łabuszyński, który nie grał on w naszym zespole, ale latem został zgłoszony do rozgrywek.

Numeracja zawodników juniorów MLKS Unia Janikowo na rundę wiosenną 2010/2011:
1. Dawid Porszke
22. Bartosz Stawicki
23. -
24. Mariusz Gabrych

Na liście znajdują się Marcin Zaleski i Mariusz Gabrych, którzy są zawodnikami pierwszej drużyny naszego klubu, ale większość rundy jesiennej grali w juniorach. Ponadto teoretycznie w młodzieżowej drużynie Unii mogą występować inni gracze trzecioligowego zespołu: Marcin Dworacki, Adam Lisiecki.