Urodziny Sebastiana Hulisza

• autor: redakcja, 2011-03-26 08:41

Dzisiaj swoje 20. urodziny obchodzi Sebastian Hulisz. Urodził on się 26. marca 1991 roku w Inowrocławiu. Ma on 176 centymetrów wzrostu i waży 72 kilogramy. Gra na pozycji środkowego pomocnika. Jest wychowankiem Noteci Inowrocław. Do Unii przyszedł przed sezonem 2008/2009. Wówczas rozegrał piętnaście meczów w drugiej lidze zachodniej grając z numerem "24" i "5". Kolejny sezon na tym szczeblu rozgrywkowym to dwadzieścia pięć spotkań w jego wykonaniu i dwa gole. W obecnym sezonie rozegrał osiem meczów mistrzowskich przebywając na boisku przez 673 minut i zaliczając jedną asystę. Łącznie w barwach MLKS Unia Janikowo wystąpił w 48. ligowych meczach, w których strzelił dwie bramki. Ponadto grał w rozgrywkach pucharowych oraz spotkaniach towarzyskich.

Sebastianowi życzymy wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym oraz wielu wspaniałych meczów, zaczynając już od dzisiejszego z Wdą Świecie.