Rozgrywki młodzieżowe

• autor: redakcja, 2011-04-03 15:53

Po wczorajszym zwycięstwie pierwszego zespołu Unii humory janikowskich kibiców dopisują. Piłkarskie zmagania fani naszego klubu mogli oglądać też dzisiaj. Na boisku przy Gimnazjum w Janikowie swoje ligowe mecze rozegrali juniorzy starsi, trampkarze i młodzicy.

JUNIORZY STARSI
Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń 7:1 (3:1)

0:1 - 23' Pomorzanin Toruń (rzut wolny)
1:1 - 32' Przemysław Kędziora
2:1 - 40' Przemysław Kędziora
3:1 - 43' Marcin Zaleski
4:1 - 47' Przemysław Kędziora
5:1 - 52' Mateusz Mikołajczyk
6:1 - 83' Marcin Zaleski
7:1 - 90+3' Marcin Zaleski

UNIA: Biernacki - Czechanowski, Stawicki, K. Kosicki, Stanek - Swojnóg, Zaleski, Chomik, Kruszka (68' Pluciński) - Kędziora, Mikołaczyk.

Nasi juniorzy starsi wzmocnieni Marcinem Zaleskim z pierwszej drużyny zrobili kolejny krok w kierunku utrzymania się w lidze. Cała drużyna zasługuje na pochwałę. Przypomnijmy, że jesienią Unia wygrała z Pomorzaninem 8:0. Obecnie janikowianie mają 21 punktów, 42. strzelone bramki i stracone 57.

TRAMPKARZE
Unia Janikowo - Gwiazda Bydgoszcz 6:0
Bramki: Marcel Trafny 3, Kamil Cajmer 2, Paweł Radaszewski 1.

Był to pierwszy wiosenny mecz drużyny trampkarzy. Nasi zawodnicy odnieśli bezapelacyjne zwycięstwo. W barwach Unii zadebiutował Kacper Kumor, który został pozyskany z Goplani Inowrocław. Dodajmy też, że zespół opuścił Michał Borecki. Będzie on grał w Chemiku Bydgoszczy, który występuje w niższej klasie rozgrywkowej niż Unia.

MŁODZICY
Unia Janikowo - Gwiazda Bydgoszcz 3:0
Bramki: Mariusz Szablewski (2. - obie z rzutu wolnego), Tomasz Gilas.

Mecz młodzików także jak pozostałe spotkania był pod dyktando Unii. Dwie piękne bramki z rzutu wolnego strzelił Mariusz Szablewski, którego należy za to wyróżnić.