Wystawa o Unii w Gimnazjum

• autor: redakcja, 2011-04-05 20:20

Gimnazjum w Janikowie zorganizowało wystawę o MLKS Unia Janikowo.

Na wystawie można oglądać slajdy o naszym klubie, które zawierają archiwalne, jak i teraźniejsze zdjęcia. Ponadto dostępny jest album o Unii wykonany przez uczniów szkoły, a także inne ciekawe rzeczy. Wystawa ta jest bardzo ciekawa. Można zobaczyć też koszulki meczowe, w których Unia grała kilkadziesiąt lat temu oraz całkiem niedawno.
Uczniowie szkoły przeprowadzili też rozmowy z kilkoma ludźmi, którzy mają coś wspólnego z naszym klubem. Wywiadu udzielił prezes - Artur Banaszak, były piłkarz - Michał Nadolski, a także byli zawodnicy, którzy jeszcze niedawno byli trenerami drużyn młodzieżowych - Jacek Łukomski i Jan Plewa.

W gablocie wystawiona jest też kronika MLKS Unia Janikowo, która wciąż jest udoskonalana.