dzisiaj: 2708, wczoraj: 12002

Juniorzy zagrają przy Głównej 40

• autor: redakcja, 2011-04-19 23:08

Informujemy, że najbliższe spotkanie mistrzowskie juniorów starszych zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim przy ulicy Głównej 40 w Janikowie. Zawsze młodzieżowa drużyna Unii gra na boisku gimnazjalnym, jednak w piątek, tj. 22. kwietnia będzie inaczej.

Przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Semenowicza będzie Włókniarz Toruń. Początek meczu o godzinie siedemnastej.

Będzie to ważny mecz dla naszej drużyny, gdyż po ostatniej kolejce Unia została wyprzedzona przez Włókniarz i to właśnie biało-niebiescy są obecnie w strefie spadkowej. Jesienią torunianie okazali się lepsi i wygrali 5:0. Oba zespoły mają po 21 puntów.

Ponadto informujemy, że trwają pracę mające na celu aktualizacje wszystkiego co dotyczy drużyn młodzieżowych. Całkowicie zmieniamy dział DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE. Będzie można na bieżąco śledzić miejsca w tabeli, każdej z czterech juniorskich zespołów, strzelców, itp.