Kolejna porażka juniorów starszych

• autor: redakcja, 2011-04-30 23:28

Dzisiaj w Bydgoszczy doszło do rozegrania meczu wojewódzkiej ligi juniorów starszych, w którym miejscowy AZS podejmował naszą Unię Janikowo. Spotkanie zakończyło się porażką biało-niebieskich 2:3 (1:1).

AZS BYDGOSZCZ - UNIA JANIKOWO 3:2 (1:1)

0:1 - 4' Krystian Kosicki
1:1 - 26' AZS Bydgoszcz
2:1 - 69' AZS Bydgoszcz
2:2 - 85' Przemysław Kędziora
3:2 - 85' AZS Bydgoszcz

UNIA: Biernacki - Łodożyński, Stawicki, Stanek, Czechanowski - Swojnóg, K. Kosicki, Kaczmarek, Chomik - Zaleski, Kasprzak (55' Kędziora).

Rezerwowi, którzy nie zagrali: Woźniak.

Unia szybko objęła prowadzenie po pięknym strzale Krystiana Kosickiego i jeszcze w pierwszej połowie powinna podwyższyć wynik meczu. Nasi zawodnicy stworzyli sobie trzy doskonałe okazje (Dariusz Swojnóg, Łukasz Chomik, Jakub Kasprzak), ale niestety zemściło to się w 26. minucie gdy zaspała janikowska obrona. W drugiej połowie inicjatywę przejęli gospodarze, którzy podwyższyli na 2:1. Do niecodziennego zdarzenia doszło w 85. minucie. Najpierw za sprawą Przemysława Kędziory wyrównaliśmy na 2:2, ale po wznowieniu gry AZS błyskawicznie pogrążył janikowskich juniorów. W 90. minucie wynik mógłby być wyższy, ale rzut karny po faulu Bartosza Stawickiego obronił Mateusz Biernacki.

Unia nadal jest w strefie spadkowej i jej sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Wszyscy piłkarze, którzy dzisiaj dostali żółte kartki będą pauzować w kolejnym meczu.