Miesięcznik Piłkarz wraca!

• autor: redakcja, 2011-05-05 12:03

Już 6 maja w sprzedaży pojawi się nowa - a wierzymy także, że lepsza - odsłona Miesięcznika Regionalnego "Piłkarz"!

Jesteśmy jedynym w regionie kujawsko-pomorskim czasopismem poświęconym w całości futbolowi. Docieramy do wszystkich 238 klubów znajdujących się w strukturach Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

W najnowszym numerze czasopisma Czytelnicy z Janikowa będą mogli znaleźć między innymi wywiad z pomocnikiem Unii Arkadiuszem Mokrzyckim, a także reportaż o Mariuszu Gabrychu, który jest wychowankiem naszego klubu.

Ponadto, na łamach ''Piłkarza'' będzie można przeczytać:
- PIŁKA MŁODZIEŻOWA - Stawiają na młodych w III lidze - kto, gdzie i kiedy?
- WYWIADY - Adam Topolski, Paweł Kal, Dawid Janicki, Robert Tomczak, Wiesław Borończyk
i wiele innych ciekawych tematów z życia lokalnej piłki!

Zapraszamy do zakupu oraz odwiedzania strony internetowej: www.pilkarz.com.pl oraz strony na portalu Facebook: www.facebook.com/MiesiecznikPilkarz.