Unia - XXI wiek

• autor: redakcja, 2011-05-06 14:53

Od dzisiaj na naszej stronie pojawiła się kolejna nowość. W belce MLKS ''UNIA'' JANIKOWO zamieściliśmy dział MLKS Unia - XXI wiek. Poświęcony jest on byłym, a także obecnym zawodnikom naszego klubu.

W nowym dziale zamieściliśmy ilość rozegranych spotkań ligowych poszczególnych zawodników od sezonu 2000/2001. Ponadto można zobaczyć też ilość zdobytych bramek w XXI wieku.

Warto dodać, że najwięcej rozegranych spotkań ma Adam Młodzieniak, a najwięcej zdobytych goli Waldemar Kuczyński.

W statystykach uwzględniono tylko spotkania ligowe. Oznacza to, że nie dotyczą one meczów barażowych, pucharowych i towarzyskich.

Niebawem na stronie pojawią się kolejne nowości, m.in. dotyczące dotychczasowych trenerów, a także poprzednich sezonów.