Sobotnie mecze drużyn młodzieżowych

• autor: redakcja, 2011-05-07 12:34

Jeżeli chodzi o drużyny młodzieżowe naszego klubu, to dzisiaj odbyły się trzy mecze. Grali orlicy, młodzicy i trampkarze. Natomiast jutro, o czym już pisaliśmy swój mecz rozegrają juniorzy starsi.

Na boisku "Orlik 2012" w Janikowie odbył się mecz naszych orlików, którzy dzisiaj grali z Piastem Kołodziejewo. To właśnie nasi rywale byli dzisiejszym gospodarzem spotkania. Przed meczem Unia była na drugim miejscu w tabeli, a liderem był Piast, który miał nad nami sześć punktów przewagi. Jednak okazałe zwycięstwo podopiecznych trenera Romana Pietrali w stosunku 9:1, sprawiło, że to biało-niebiescy mają już tylko trzy oczka mniej i jeden zaległy mecz w zanadrzu.

Z kolei młodzicy i trampkarze gościli dzisiaj w Świeciu. Jako pierwsi o godzinie jedenastej grali trampkarze, którzy pokonali miejscową Wdę 5:1. Trzy bramki strzelił Marcel Tranfy, a po jednej Kamil Cajmer i Paweł Radaszewski. Mecz młodzików zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali Unię 2:0.

ORLICY: Piast Kołodziejewo - Unia Janikowo 1:9 (0:4)
MŁODZICY: Wda Świecie - Unia Janikowo 2:0 (0:0)
TRAMPKARZE: Wda Świecie - Unia Janikowo 1:5 (0:4)

Już dzielą nas godziny od meczu drużyny seniorów. Od tego spotkania może bardzo wiele zależeć. Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze przystąpią do niego maksymalnie skoncentrowani i nie przestraszą się silnego rywala, jakim jest Lech Rypin, a trzy punkty, które są nam bardzo potrzebne zostaną w Janikowie.