Unia dziesiąta w III lidze, orlicy gromią

• autor: redakcja, 2011-05-28 19:35

Po wczorajszym zwycięstwie Unii nad Lubuszaninem Trzcianka i dzisiejszych wynikach innych drużyn awansowaliśmy na dziesiąte miejsce w tabeli. W tym sezonie biało-niebiescy jeszcze nie byli na tej lokacie, a ostatni raz wyżej niż teraz byliśmy po siódmej kolejce, kiedy zajmowaliśmy ósme miejsce. Później spadaliśmy jeszcze niżej. Na trzy kolejki przed końcem sezonu rozstrzygnęło się, że Mieszko Gniezno nie ma już szans na pozostanie w lidze, gdyż do bezpiecznej strefy traci dwanaście punktów, a do zdobycie jest już tylko dziewięć oczek.
_______________________________________________________________________________________

Dzisiaj swój mecz rozegrała jedna z młodzieżowych drużyn naszego klubu. Najmłodszy zespół Unii Janikowo - orlicy prowadzeni przez trenera Romana Pietralę rozgromili na wyjeździe zespół z Barcina 8:0. Trzy bramki strzelił Wiktor Krysztofiak, dwie Natan Zniszczol oraz po jednej Sebastian Rugowski, Damian Łozowicz i Dominik Sobczak.