Piłkarze Unii w Broniewicach

• autor: redakcja, 2011-06-06 13:40

Od siedmiu lat zwyczajem Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka jest goszczenie piłkarzy MLKS Unia Janikowo z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Sportu. Dzisiaj po raz kolejny doszło do takiej imprezy z udziałem zawodników biało-niebieskich. Organizatorem dzisiejszego spotkania był Jacek Łukomski - były gracz Unii mający w jej barwach 170 ligowych spotkań, który jest nauczycielem w tej szkole.

Jak co roku, podobnie i w tym rozegrany został mecz pomiędzy Unią, a uczniami miejscowej podstawówki. Naszą drużynę reprezentowali: Sebastian Hulisz, Adam Lisiecki, Maciej Sirko, Marcin Zaleski i Marcin Dworacki, a między słupkami w zastępstwie etatowych golkiperów, którzy nie mogli się pojawić w Broniewicach stanął wyróżniający się bramkarz drużyn młodzieżowych - Tomasz Woźniak.

Arbitrem spotkania był Norbert Karpiński. Mecz był bardzo zacięty i przyniósł kibicom wiele emocji. Zakończył się ''remisem''. Po sportowej rywalizacji uczniowie szkoły mieli wielką frajdę, gdyż robili sobie wspólne zdjęcie z drużyną Unii. Nasi piłkarze rozdali też wiele autografów.

Cała społeczność Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Broniewicach za pośrednictwem naszego serwisu składa podziękowania za przybycie, a także życzy naszym piłkarzom udanego zakończenia rozgrywek w Kaliszu i sukcesów w nadchodzącym sezonie.

W przygotowaniu fotorelacja z piłkarskiego festynu w Broniewicach.