Czerwcowy miesięcznik Piłkarz

• autor: redakcja, 2011-06-08 20:08

Czerwcowy miesięcznik ''Piłkarz'' już w sprzedaży!

Już od 6 czerwca w sprzedaży znajduje się najnowszy numer Miesięcznika Regionalnego "Piłkarz". W aktualnej odsłonie czasopisma zajęliśmy się gorącym tematem bezpieczeństwa, ujmując go jednak w zupełnie inne, niespotykane ramy. Sprawdziliśmy stan dyscypliny na regionalnych boiskach, a także zajęliśmy się palącą kwestią młodzików, którzy nie mogą doczekać się zmian regulacji w przepisach zmniejszających boiska i bramki.

Wewnątrz numeru nasi Czytelnicy znajdą również wiele doniesień z klubów regionu, w tym Unii Janikowo, a dokładniej reportaż o janikowskich trampkarzach.

Zapraszamy do nabycia "Piłkarza"!

Ze względu na rozwijanie sieci sprzedaży nie dotarliśmy jeszcze do wszystkich miejscowości w regionie. Jeżeli chcesz, abyśmy prowadzili sprzedaż w Twojej miejscowości - napisz do nas na redakcja@pilkarz.com.pl, numer komunikatora GG 2226394 lub zadzwoń pod numer 792-749-065. Na stronie miesięcznika - www.pilkarz.com.pl - znajduje się mapa z dostępnymi punktami sprzedaży, która będzie systematycznie rozwijana.