Unici Mistrzami Polski!

• autor: redakcja, 2011-06-08 20:03

Trzech zawodników MLKS Unia Janikowo - Marcin Piesik, Radosław Kanik i Filip Jagielski zostali Akademickimi Mistrzami Polski. Wszyscy ci piłkarze reprezentowali barwy Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

To pierwszy taki sukces tej drużyny. W tym roku w mistrzostwach udział wzięło dwieście zespołów reprezentujących uczelnie z całego kraju.

Oprócz zawodników Unii w rozgrywkach udział wzięli gracze z innych trzecioligowych klubów: Notecianki, Wdy i Victorii. Ponadto występowali piłkarze z niższych lig.

Ciekawostką jest fakt, iż Marcin Piesik został najlepszym bramkarzem turnieju.

Po zdobyciu Mistrzostwa Polski piłkarze z WSG wybiorą się na Mistrzostwa Europy do Turcji.

Aby zobaczyć całą reprezentację kliknij na "więcej".

Marcin Piesik, Mariusz Tatera, Borys Modracki, Arkadiusz Piskorski, Robert Sawicki, Łukasz Gac, Grzegorz Brzeziński, Kamil Graczyk, Kamil Błaszkiewicz, Radosław Kanik, Damian Szczukowski, Piotr Szurgot, Przemysław Mazurkiewicz, Artur Dunaj, Michał Żurowski, Krzysztof Szal, Rafał Wierzbicki, Krzysztof Wasiak, Kamil Kala, Filip Jagielski, Radosław Matyśkiewicz; trener: Szymon Nowicki.