III liga - sezon 2011/2012

• autor: redakcja, 2011-06-12 17:17

Piłkarze Unii Janikowo przebywają już na zasłużonych urlopach, a do zajęć wrócą 5. lipca. Z pewnością w biało-niebieskich dojdzie do korekt w kadrze jak to bywa w każdym klubie podczas okienka transferowego. Tymczasem wiemy już jak będzie wyglądał skład trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej w sezonie 2011/2012. W nowym sezonie rozgrywki prowadzić będzie Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Awans do drugiej ligi uzyskała Calisia Kalisz. Z trzeciej ligi spadły cztery najsłabsze zespoły - Polonia Leszno, Unia Solec Kujawski, Włocłavia Włocławek i Mieszko Gniezno. W naszej lidze na nowy sezon pojawi się pięć nowych drużyn: spadkowicz z drugiej ligi zachodniej - Tur Turek oraz beniaminkowie czwartych lig - Sokół Kleczew, Polonia Środa Wielkopolska, Sparta / Unifreeze Brodnica i Cuiavia Inowrocław.

III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA - SEZON 2011/2012
+         MLKS Unia Janikowo
+.        RKS Lech Rypin
+.        GKS Dopiewo