dzisiaj: 2948, wczoraj: 12002

Zmiany na stronie

• autor: redakcja, 2011-06-13 13:48

Informujemy, że od wczoraj na stronie przeprowadziliśmy zmianę systemu ze starego sezonu, który zakończył się w sobotę na już nowy - 2011/2012.

W aktualnej tabeli widoczny jest już nowy skład naszej ligi, w kadrze wyzerowane są też statystyki ze starego sezonu. Ponadto widoczny jest już terminarz sparingów, a także przygotowany mamy dział TRANSFERY - LATO 2011.

Oczywiście zakończony kilka dni temu sezon nie przepadł. Nadal możecie zobaczyć kadrę poprzedniego sezonu, wszystkie statystyki, tabeli i wyniki, a wszystko to w zakładce Archiwum, która znajduje się po lewej stronie na dole. Wystarczy tylko wybrać dany sezon i przeglądać.

Ponadto nowością na stronie jest umieszczenie wszystkich sezonów naszego klubu. Znajdują się one w dziale MLKS Unia Janikowo w zakładce Wszystkie sezony.