Brak u篡tkownik闚

W這c豉via W這c豉wek   UNIA JANIKOWO

2010-09-04, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Unia wygra豉 dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z W這c豉vi W這c豉wek 3:0 (1:0). Bramki dla naszego zespo逝 strzelili: Arkadiusz Dere篡雟ki, Dawid Kaniewski i Pawe Klimek.

WΜCxVIA WΜCxWEK - UNIA JANIKOWO 0:3 (0:1)

0:1 - 07' Arkadiusz Dere篡雟ki
0:2 - 60' Dawid Kaniewski
0:3 - 78' Pawe Klimek

WΜCxVIA: Korpalski (63' Szablewski) - Haberski (70' Bartczak), Budnicki, Baranowski, Piotrowski (46' Fr帷kowiak) – Cackowski (46' T逝chowski), Serocki, D瑿icki, Lamparski, Rosiak, 妃igiel.

Rezerwowi - nie zagrali:  Grudzi雟ki, Kmie, Markiewicz.

UNIA: Piesik - Brzykcy, Dworacki, Rogalski, Sirko - Dere篡雟ki, Nowacki (82' Wawrzyniak) - Lisiecki (62' Jagielski), Hulisz (75' Wieczorek), Kaniewski - Klimek (87' Bachanek).

Rezerwowi - nie zagrali: Mieczkowski, Lenckowski, Gabrych.

Ju w 1. minucie nasi zawodnicy mieli sytuacj bramkow. Sebastian Hulisz znalaz si w polu karnym, jednak w ostatniej chwili obro鎍y gospodarzy wybili na róg. Chwil pó幡iej Unia prowadzi豉 ju 1:0. Aktywny w tym meczu Hulisz do鈔odkowa na szesnasty metr, gdzie celn gówk popisa si Arkadiusz Dere篡雟ki. Pi趾a co prawda lecia豉 w kierunku bramkarza, ale jego niefortunna interwencja przyczyni豉 si do tego gola. W 20. minucie Pawe Klimek po rzucie wolnym uderzy minimalnie obok s逝pka, a w odpowiedzi gospodarze po raz pierwszy oddali strza na nasz bramk, lecz by on niecelny. Od tego momentu W這c豉via coraz cz窷ciej oddawa豉 strza造, której jednak nie przynios造 efektu. Najbli瞠j straty gola by這 w 38. minucie. Uderzenie jednego z graczy wybroni Marcin Piesik, a nast瘼nie Marcin Rogalski wybi pi趾 z linii bramkowej. Minut potem gro幡y strza Bartosza 妃igla po krótkim s逝pku obroni nasz golkiper. W doliczonym czasie gry Piesika strza貫m z gówki pokona 妃igiel, ale bramka nie zosta豉 uznana ze wzgl璠u na spalonego.
W 55. minucie po dobrej akcji Klimka na strza zdecydowa si Hulisz. Jego uderzenie z dziesi璚iu metrów wybroni bramkarz. Po chwili nad poprzeczk z do嗆 ostrego k徠a uderzy Adam Lisiecki. Nast瘼nie Pawe Korpalski musia skapitulowa, gdy poda z "pi徠ki" do Klimka. Ten popisa si 鈍ietnym zagraniem z pi皻y, a Dawid Kaniewski 豉dnym strza貫m zdoby drug bramk dla Unii. W 72. minucie tzw. "setk" zmarnowa Micha Rosiak. Uni軼i pogr捫yli w這c豉wian dwana軼ie minut przed ko鎍em meczu. Maciej Lamperski pomyli si i 幢e wybi g這w. Unia wówczas przeprowadzi豉 szybk i sk豉dn kontr. Kaniewski poda wzd逝 bramki do Klimka, który strza貫m z trzech metrów do pustej siatki podwy窺zy na 3:0. Wynik meczu móg podwy窺zy jeszcze Bartosz Wieczorek, lecz pos豉 pi趾 obok s逝pka.

Po meczu trener W這c豉vii poda si do dymisji, a szeregi Unii 鈍i皻owa造 upragnione trzy punkty!

Naszym pi趾arzom gratulujemy zwyci瘰twa i czekamy na kolejne trzy punkty. Okazja na nie ju za tydzie z Nordeni Dopiewo.

herb <b>UNIA JANIKOWO</b> Informacje o kadrze UNIA JANIKOWO

1. Marcin PIESIK ??ta kartka
2. Marcin BRZYKCY
3. Marcin DWORACKI
4. Marcin ROGALSKI
5. Maciej SIRKO
6. Arkadiusz DERE玆垶KI bramka ??ta kartka
7. Tomasz NOWACKI  inny pow?d 82" Tomasz WAWRZYNIAK
8. Adam LISIECKI  inny pow?d 62" Filip JAGIELSKI
9. Sebastian HULISZ  (1 asysta)  inny pow?d 75" Bartosz WIECZOREK
10. Dawid KANIEWSKI bramka  (1 asysta)
11. Pawe KLIMEK bramka  (1 asysta)  inny pow?d 87" Piotr BACHANEK

herb <b>UNIA JANIKOWO</b> Prezentacja graficzna sk豉du dru篡ny UNIA JANIKOWO

Marcin PIESIK
Marcin BRZYKCY
Maciej SIRKO
Sebastian HULISZ
Bartosz WIECZOREK
Adam LISIECKI
Filip JAGIELSKI
Marcin ROGALSKI
Pawe KLIMEK
Piotr BACHANEK
Tomasz NOWACKI
Tomasz WAWRZYNIAK
Dawid KANIEWSKI
Arkadiusz DERE玆垶KI
Marcin DWORACKI

Komentarzy [0]

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.