Brak u¿ytkowników

W³oc³avia W³oc³awek   UNIA JANIKOWO

2010-09-04, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Unia wygra³a dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z W³oc³avi± W³oc³awek 3:0 (1:0). Bramki dla naszego zespo³u strzelili: Arkadiusz Dere¿yñski, Dawid Kaniewski i Pawe³ Klimek.

W£OC£AVIA W£OC£AWEK - UNIA JANIKOWO 0:3 (0:1)

0:1 - 07' Arkadiusz Dere¿yñski
0:2 - 60' Dawid Kaniewski
0:3 - 78' Pawe³ Klimek

W£OC£AVIA: Korpalski (63' Szablewski) - Haberski (70' Bartczak), Budnicki, Baranowski, Piotrowski (46' Fr±ckowiak) – Cackowski (46' T³uchowski), Serocki, Dêbicki, Lamparski, Rosiak, ¦migiel.

Rezerwowi - nie zagrali:  Grudziñski, Kmieæ, Markiewicz.

UNIA: Piesik - Brzykcy, Dworacki, Rogalski, Sirko - Dere¿yñski, Nowacki (82' Wawrzyniak) - Lisiecki (62' Jagielski), Hulisz (75' Wieczorek), Kaniewski - Klimek (87' Bachanek).

Rezerwowi - nie zagrali: Mieczkowski, Lenckowski, Gabrych.

Ju¿ w 1. minucie nasi zawodnicy mieli sytuacjê bramkow±. Sebastian Hulisz znalaz³ siê w polu karnym, jednak w ostatniej chwili obroñcy gospodarzy wybili na róg. Chwilê pó¼niej Unia prowadzi³a ju¿ 1:0. Aktywny w tym meczu Hulisz do¶rodkowa³ na szesnasty metr, gdzie celn± g³ówk± popisa³ siê Arkadiusz Dere¿yñski. Pi³ka co prawda lecia³a w kierunku bramkarza, ale jego niefortunna interwencja przyczyni³a siê do tego gola. W 20. minucie Pawe³ Klimek po rzucie wolnym uderzy³ minimalnie obok s³upka, a w odpowiedzi gospodarze po raz pierwszy oddali strza³ na nasz± bramkê, lecz by³ on niecelny. Od tego momentu W³oc³avia coraz czê¶ciej oddawa³a strza³y, której jednak nie przynios³y efektu. Najbli¿ej straty gola by³o w 38. minucie. Uderzenie jednego z graczy wybroni³ Marcin Piesik, a nastêpnie Marcin Rogalski wybi³ pi³kê z linii bramkowej. Minutê potem gro¼ny strza³ Bartosza ¦migla po krótkim s³upku obroni³ nasz golkiper. W doliczonym czasie gry Piesika strza³em z g³ówki pokona³ ¦migiel, ale bramka nie zosta³a uznana ze wzglêdu na spalonego.
W 55. minucie po dobrej akcji Klimka na strza³ zdecydowa³ siê Hulisz. Jego uderzenie z dziesiêciu metrów wybroni³ bramkarz. Po chwili nad poprzeczk± z do¶æ ostrego k±ta uderzy³ Adam Lisiecki. Nastêpnie Pawe³ Korpalski musia³ skapitulowaæ, gdy¿ poda³ z "pi±tki" do Klimka. Ten popisa³ siê ¶wietnym zagraniem z piêty, a Dawid Kaniewski ³adnym strza³em zdoby³ drug± bramkê dla Unii. W 72. minucie tzw. "setk±" zmarnowa³ Micha³ Rosiak. Uni¶ci pogr±¿yli w³oc³awian dwana¶cie minut przed koñcem meczu. Maciej Lamperski pomyli³ siê i ¼le wybi³ g³ow±. Unia wówczas przeprowadzi³a szybk± i sk³adn± kontrê. Kaniewski poda³ wzd³u¿ bramki do Klimka, który strza³em z trzech metrów do pustej siatki podwy¿szy³ na 3:0. Wynik meczu móg³ podwy¿szyæ jeszcze Bartosz Wieczorek, lecz pos³a³ pi³kê obok s³upka.

Po meczu trener W³oc³avii poda³ siê do dymisji, a szeregi Unii ¶wiêtowa³y upragnione trzy punkty!

Naszym pi³karzom gratulujemy zwyciêstwa i czekamy na kolejne trzy punkty. Okazja na nie ju¿ za tydzieñ z Nordeni± Dopiewo.

herb <b>UNIA JANIKOWO</b> Informacje o kadrze UNIA JANIKOWO

1. Marcin PIESIK ??ta kartka
2. Marcin BRZYKCY
3. Marcin DWORACKI
4. Marcin ROGALSKI
5. Maciej SIRKO
6. Arkadiusz DERE¯YÑSKI bramka ??ta kartka
7. Tomasz NOWACKI  inny pow?d 82" Tomasz WAWRZYNIAK
8. Adam LISIECKI  inny pow?d 62" Filip JAGIELSKI
9. Sebastian HULISZ  (1 asysta)  inny pow?d 75" Bartosz WIECZOREK
10. Dawid KANIEWSKI bramka  (1 asysta)
11. Pawe³ KLIMEK bramka  (1 asysta)  inny pow?d 87" Piotr BACHANEK

herb <b>UNIA JANIKOWO</b> Prezentacja graficzna sk³adu dru¿yny UNIA JANIKOWO

Marcin PIESIK
Marcin BRZYKCY
Maciej SIRKO
Sebastian HULISZ
Bartosz WIECZOREK
Adam LISIECKI
Filip JAGIELSKI
Marcin ROGALSKI
Pawe³ KLIMEK
Piotr BACHANEK
Tomasz NOWACKI
Tomasz WAWRZYNIAK
Dawid KANIEWSKI
Arkadiusz DERE¯YÑSKI
Marcin DWORACKI

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.